СЛУЖБА ТЕХНЧНОЇ ПІДТРИМКИ: +380676598414, +380502889393, +380445990031 lankor.kiev.ua@gmail.com

СИОЛАН Серия силиконовых лакокрасочных материалов для долговременной защитной и декоративкой отделки фасадов на минеральной основе, а также антикоррозионной защиты металлоконструкций от воздействия открытой атмосферы

ГРУНТ:

СІОЛАН 01 АС

СІОЛАН 01 С

ФІНІШНІ ПОКРИТТЯ:

СІОЛАН 100 С

СІОЛАН 101 А

СІОЛАН 101 АС

СІОЛАН 5102

Сіолан  01 АС

Однокомпонентна грунтовка-праймер для мінеральних поверхонь на основі органорозчинних поліакрилатів модифікованих силоксаном.

Застосовується як первинний шар для попередньої підготовки мінеральних поверхонь (бетон, цегла, цементно піщана штукатурка, природний і штучний камінь і ін.) В системах атмосферостійких захисних покриттів.

Сіолан 01 С

Однокомпонентна швидкосохнуча грунтовка-праймер для мінеральних поверхонь на основі органорозчинних поліорганосилоксанів.

Застосовується як первинний шар для попередньої підготовки мінеральних поверхонь (бетон, цегла, цементно піщана штукатурка, природний і штучний камінь і ін.) В системах атмосферостійких захисних покриттів.

Також, може використовуватися для грунтування металевих поверхонь, які піддаються дії температур до +200°С (зовнішні поверхні печей камінів і т.д).

Сіолан 100 С

Однокомпонентне швидковисихаюче покриття на основі органорозчинного силіконового полімеру.

Має високу стійкість до атмосферного впливу, перепадів температур -40 до + 150 ° С з періодичним впливом прісної і морської води, розчинами неорганічних кислот і лугів.

Застосовується в якості фінішного шару в системах антикорозійного захисту металоконструкцій: цивільних і промислових об’єктів, щогл і опор електропередач, щогли мобільного зв’язку, металеві покрівлі, естакад, гідротехнічних, портових споруд і ін.

Термін експлуатації не менше 10 років.

Сіолан 101 А

Однокомпонентне швидковисихаюче фінішне покриття на основі органорозчинних силіконів для мінеральних поверхонь. Утворює атмосферостійке, паропроникне покриття, стійке до УФ-випромінювання та ін. Відрізняється високими водовідштовхувальними властивостями. Призначено для професійного застосування для створення покриття, володіє високою довговічністю (не менше 10 років)

Сіолан 101 АС

Фінішне однокомпонентне швидковисихаюче покриття на основі органорозчинних силіконів для мінеральних поверхонь.

Утворює атмосферостійке паропроникне покриття, стійке до УФ-випромінювання, перепаду температур -40 +140 ° С, промисловій атмосфері (пари шелочного і кислотного характеру), морському і субтропічного клімату.

Відрізняється високими водовідштовхувальними властивостями.

Призначений для професійного застосування з тривалим терміном експлуатації не менше 15 років.

Сіолан 501 С

Однокомпонентне швидкосохнуче покриття на основі органорозчинного силіконового полімеру.

Має високу стійкість до атмосферного впливу, перепадів тмпература -40 до + 200 ° С, промислових газів, парам неорганічних кислот і лугів, періодичному впливу прісної і морської води, нафтопродуктів.

Призначений для захисту металевих конструкцій та обладнання, що експлуатуються в умовах промислової атмосфери зі слабо  чи середньоагресивному ступенем впливу в і дії підвищених температур.

Заказать звонок
+
Жду звонка!
Translate »