СЛУЖБА ТЕХНЧНОЇ ПІДТРИМКИ: +380676598414, +380502889393, +380445990031 lankor.kiev.ua@gmail.com

Перетворювач іржі  використовуються як для промислового, так і для побутового застосування. В якості основного компонента до складу перетворювача іржі може входити ортофосфорна кислота (перетворює іржу в стабільні фосфати заліза), танін (дубильна кислота, яка перетворює іржу в Танат заліза, що має міцне зчеплення зі сталлю), речовини, що перетворюють іржу в стабільний оксид заліза (Fe3O4), який стає частиною захисного покриття.

Перетворювач іржі застосовується наступним чином. Після видалення залишків старої фарби і іржі на уражену корозією поверхню пензлем, валиком або розпилювачем наносять перетворювач і дають висохнути на повітрі. В результаті дії данний матеріал перетворюється в хімічно нейтральне з’єднання — на поверхні утворюється міцний темно-коричневий шар, який додатково захищає метал. Після того, як оброблена поверхня висохне (це займе не менше двох годин), її слід заґрунтувати і пофарбувати.

Детальну інформацію про захист металу від корозії (перетворювачі іржі, видалення іржі, як видалити іржу) Ви можете дізнатися у наших фахівців з антикорозійного захисту.

Для антикорозійного захисту металу Компанія ЛАНКОР рекомендує Сіонол ПР — перетворювач іржі, фосфатуючий модифікатор іржі.

Заказать звонок
+
Жду звонка!
Translate »