СЛУЖБА ТЕХНЧНОЇ ПІДТРИМКИ: +380676598414, +380502889393, +380445990031 lankor.kiev.ua@gmail.com

Епоксидна наливна підлога — просте і зручне рішення для міських квартир, заміських будинків, а також адміністративних, торговельних і промислових приміщень.

Будучи одним з типів полімерних покриттів, такі підлоги не тільки мають привабливий зовнішній вигляд, але і мають високі показники стійкості до механічних пошкоджень, подряпин, фізичних навантажень, дії агресивних хімічних середовищ і природних умов, тощо.

Завдяки своїй довговічності, міцності і високому ступеню зносостійкості, а також презентабельному зовнішньому вигляду, наливні підлоги — ідеальне рішення для більшості приміщень.

Монолітне покриття захищає бетонну поверхню від корозії, зміцнює її, а також покращує умови експлуатації у виробничих приміщеннях.

Висока зносостійкість, легка можливість очищення є перевагами, через які ці композиції широко застосовують для проведення будівельних та ремонтних робіт в адміністративних, виробничих, складських приміщеннях харчової, хімічної, фармацевтичної, нафтопереробної на СТО і паркінгах.

Епостил
517-07 РС

Трикомпонентная епоксидна ремонтна суміш, яка застосовується для усунення дефектів бетонної поверхні, таких, як вибоїни, тріщини, раковини, при влаштуванні епоксидних підлог будь-якого типу

Аналоги: MAPEI  (Mapewrap 11)

Z
універсальність застосування
Z

висока механічна та хімічна стійкість

Z

відсутність розчинників

Z

можливість нанесення шарами різної товщини

Z

простота нанесення

Епостил 517-07 Элит

Двокомпонентне лите підлогове покриття, що володіє високою механічною міцністю, стійкістю до лугів і кислот. Знепилює, збільшує зносостійкість, надає високі декоративні властивості.

Z

Застосовується на об’єктах цивільного і комунального будівництва, в офісах, в медичних та шкільних установах, в магазинах, промислових об’єктах і складах.

Z

Забезпечує високу механічну міцність та збільшення зносостійкості

Z

Використовується як фінішне покриття в системі облаштування безшовних наливних підлог на мінеральних основах із заданими параметрами. Може використовуватися, як самостійне покриття.

Z

Володіє хімічною стійкістю до лугів, кислот і миючих дезактивуючих засобів

Епостил 517-07 финиш

Двокомпонентне епоксидне лите покриття для підлоги. Використовується для виготовлення безшовних наливних підлог на основах із заданими параметрами.

Аналоги: MAPEI  (Mapefloor I 300SL, Mapecoat I 600 w)   SHOMBURG (Indufloor-1260, 1240, Asodur-GBM) Cerezit  (Ultra Pox Flex Seal,), SIKA (Sikafloor 264)

Z

Застосовується на об’єктах цивільної і комунальної забудови, в офісах, в медичних та шкільних установах, в магазинах, промислових об’єктах і складах

Z

не містить розчинників, не токсичний, не підтримує горіння

Z

має високий декоративний ефект

Z

Забезпечує знепилення, збільшення зносостійкості

Z

витривалий до лугів та кислот

Z

висока механічна міцність і стійкість до стирання

Епостил 517-07 НМ

Трикомпонентне епоксидне лите підлогове покриття. Застосовується, як базове товстошарове компенсаційне покриття (нівелір маса) в системі епоксидних безшовних наливних підлог.

Аналоги: MAPEI  (Mapefloor EP-19) , SIKA (Sikafloor 81-82 EpoСem  )

Z

Може застосовуватися, як самостійне покриття для влаштування високоміцних литих полімерних підлог на промислових об’єктах, об’єктах громадського призначення та ін.

Z

Висока механічна міцність

Z

Висока стійкість до стирання

Z

Стійкість до лугів та кислот

Z

Може наноситися товщиною до 9мм

Сертифікація

Продукція виготовляється в контрольованих умовах, встановлених Регістром Судноплавства України, номер сертифіката № 41-517-17 від 17.03.2017 на відповідність ДСТУ ISO 9001:2009 (ISO 9001:2008) та № СВ-12-3-124-15 от 09.10.2015.

Технічний нагляд

Наші фахівці при необхідності здійснюють технічний нагляд за процесом нанесення клієнтами лакофарбових матеріалів, а також адаптацію систем покриття згідно з міжнародним стандартом ISO 12944-5:1998

Заказать звонок
+
Жду звонка!
Translate »