СЛУЖБА ТЕХНЧНОЇ ПІДТРИМКИ: +380676598414, +380502889393, +380445990031 lankor.kiev.ua@gmail.com

Наливна підлога — сучасний спосіб якісно оздобити житлове чи промислове приміщення. Як правильно обрати наливну підлогу серед різноманітності матеріалів, наявних на ринку України?

Перш ніж підібрати потрібний матеріал, слід зрозуміти, в яких умовах його буде використано. Для цього слід врахувати:

— в якому приміщенні буде зроблено наливну підлогу

— властивості основи, на яку буде нанесено полімерний матеріал

— передбачуваний рівень механічних навантажень на наливну підлогу

— передбачуваний рівень, регулярність і склад хімічного впливу на покриття

— специфічні властивості покриття (абразивостійкість, відсутність ковзання, антистатичні властивості, горючість і т.п.)

— чи є необхідність в декоративності покриття

З повним асортиментом матеріалів для наливних підлог ТМ ЛАН-КОР можна ознайомитися ТУТ

На сьогоднішній день хімічна промисловість дозволяє вибрати відповідний склад наливної підлоги з урахуванням потреб. Але в основному захисні і декоративні покриття виробляються на основі поліуретанів і епоксидів.

Поліуретанова наливна підлога

материал для наливного пола

Наливні підлоги на основі поліуретанів мають підвищену зносостійкість і витривалістю, а підвищена еластичність дає можливість застосовувати дані матеріали там, де є ймовірність деформації основи підлоги, температурні навантаження, вібрація, удари, високе абразивне навантаження.

Де застосовуються поліуретанові наливні підлоги?
— на харчових виробництвах (переробка м’яса і риби, маслозаводи, сховища овочів і фруктів, промислові холодильники, складські приміщення)

— в промислових цехах (деревообробка, виробництво машин і верстатів)

— на сільськогосподарських об’єктах. У теплицях, оранжереях, приміщеннях для птахів та тварин. Така підлога забезпечить легке прибирання, захист від грибка і безпеку.

— в торгівельних залах, виставкових центрах і терміналах поліуретанові наливні підлоги крім безпеки забезпечать ще і візуальний комфорт, оскільки можливе виробництво матеріалу різних кольорів і відтінків згідно палітри RAL.

Епоксидна наливна підлога

выбрать наливной полЕпоксидні підлоги відрізняються підвищеною стійкістю до хімічного впливу, розчинів солей, лугів і кислот, палива, паливно-мастильних матеріалів. Епоксидні підлоги менш еластичні, ніж поліуретанові, тому здійснюючи вибір наливної підлоги, враховуйте підвищену крихкість матеріалу і уникайте його застосування в місцях з можливим ударним, вібраційним і абразивним впливом на підлогу.

Де застосовуються епоксидні наливні підлоги?
Епоксидний підлога — прекрасне і вигідне рішення для медичних і навчальних закладів, харчової, хімічної і фармацевтичної промисловості, виробництва з так званими «мокрими цехами» — молокозаводи, пекарні, кухні і т.п.

Що слід врахувати при виборі наливної підлоги?
— матеріал основи підлоги і його конструкцію.

— виступаючі елементи (наявність фундаменту, спосіб примикання підлоги до стін, наявність швів і зіставних елементів, комунікацій.

— дефекти (наявність тріщин, сколів і нерівностей, забруднень, нестабільних ділянок, що вимагають додаткового (іноді ін’єкційного) зміцнення.

— за яких умов буде проводиться робота (температура і вологість повітря, стан основви, вимоги відповідно до Держстандарту).

Перш ніж буде нанесено наливну підлогу, поверхня основи обов’язкове повинна бути попередньо очищена і оброблена спеціальним розчином. Якщо основа бетонна, використовується просочення для бетону, яке зміцнить поверхню і забезпечить максимальну адгезію матеріалу.

Для вибору оптимального покриття наші експерти рекомендують пробне нанесення матеріалу для оцінки його експлуатаційних і естетичних властивостей.

Як зробити наливну підлогу своїми руками?

Зазвичай наливна підлога своїми руками передбачає зниження витрат при виключенні підрядника, який виконає необхідні роботи. Якщо ці роботи будуть виконуватися у невеликому  приміщенні, наприклад, у житловому, з урахуванням чіткого виконання інструктажу, ви отримаєте очікуваний результат. Однак якщо планується заливка наливної підлоги в промислових приміщеннях, ми рекомендуємо звернутися за допомогою професіоналів.

Якщо рішення зробити наливну підлогу прийнято, зверніться до наших інженерів, які дадуть детальну консультацію щодо вибору матеріалів та технології нанесення з урахуванням Вашого технічного завдання.

Юлія Шомко
Спеціаліст по ЗЕД та гідроізоляції

  • ін’єкційна гідроізоляція
  • наливна підлога
  • гідрофобізатори
  • безшовні гідроізоляційні мембрани
    Телефонуйте: +380 67 246 60 54; +380 67 659 84 12
Заказать звонок
+
Жду звонка!
Translate »