СЛУЖБА ТЕХНЧНОЇ ПІДТРИМКИ: +380676598414, +380502889393, +380445990031 lankor.kiev.ua@gmail.com

ТМ «ЛАН-КОР» — Український виробник антикорозійних лакофарбових матеріалів, гідроізоляційних і полімерних покриттів для промисловості та іншої будівельної хімії, завдяки якості своєї продукції і взаємовигідного співробітництва з закордонними партнерами, активно розвиває зовнішньоекономічну діяльність.

Працюючи на ринку України більше 15 років, вироблені нами матеріали успішно застосовуються в енергетичній промисловості, будівельної галузі, машинобудуванні, харчовій та хімічній промисловості, а також в дорожньому будівництві тощо. Якість і позитивні відгуки вироблених нами матеріалів, дали можливість співпрацювати не тільки з Українськими компаніями, але і з країнами ближнього і далекого зарубіжжя такими як: Молдова, Грузія, Польща, Німеччина, Литва, Ізраїль, Ліван.

Завдяки сучасним технологіям виготовлення лакофарбових матеріалів, асортимент продукції постійно розширюється і вдосконалюється. Комплексні поставки мають можливість скоротити витрати на транспорті, митниці та ін., Що в кінцевому підсумку, відображаються на цінах матеріалів і робить їх більш вигідними для придбання.

Нашим зарубіжним партнерам ми пропонуємо:     

Z

Найнижчі і конкурентні ціни в Європі

ціна обговорюється додатково: в залежності від умов міжнародного договору купівлі-продажу і від обсягу партій, а також інших умов контракту

Z

Шефнадзор

за процесом підготовки поверхні і нанесення матеріалу, а також розробити системи антикорозійного захисту з урахуванням всіх побажань замовника і вимог Міжнародного Стандарту ISO 12944-5: 1998.

Z

Умови поставки FCA і СРТ

а також інші за домовленістю згідно Incoterms 2010; 2020

Z

Сертифікат якості та сертифікат походження

а також вся інформація, що запитується для держорганів країни імпортера

Z

Гарантія якості матеріалів

за умови дотримання покупцем всіх допустимих норм зберігання і транспортування матеріалів.

Продукція ТМ «Лан-Кор» виготовляється в контрольованих умовах, встановлених сертифікованою, Bureau Veritas Certification, Системою Менеджменту Якості, яка відповідає вимогам ISO 9001 діє до: 2015.

Вся продукція виробляється з сировини світових хімічних концернів, таких як: «MITSUBISHI RAYON CO», «BUYER», «DSM NeoResins» та інші, що дало нам можливість створити серію модифікованих матеріалів з якісними показниками, які не поступаються таким світовим виробникам як: JOTON, INTERNATIONAL, TIKURILLA, SHOMBURG, MAPEI, SIKA, і ін.

Фахівцями компанії «Лан-КОР» застосовуються найбільш сучасний підходи до організації та технічним рішенням проектів в повній відповідності зі світовими стандартами ISO. А також здійснюємо навчання і шеф нагляд за виконання робіт нашими матеріалами.

Наші роботи:

Заказать звонок
+
Жду звонка!
Translate »