СЛУЖБА ТЕХНЧНОЇ ПІДТРИМКИ: +380676598414, +380502889393, +380445990031 lankor.kiev.ua@gmail.com

В Україні в останні роки стало популярним будівництво саме бетонних басейнів. Причини більш ніж зрозуміл: зміна клімату, доступність матеріалів в ціні для будівництва чаші басейну, можливість застосовувати сучасні технології, довговічність бетону.

Стилі обробки чаші басейну можуть сильно відрізнятися. Багато що залежить від фінансових можливостей. Наприклад, обробка чаші басейну керамічний або скляною плиткою (смальтою) — досить дорогий захід. В рази дорожче, ніж фарбування басейну.

Та й ремонтувати пофарбовану чашу басейну набагато простіше, ніж плитку. Тому досить часто для обробки басейну люди стали використовувати фарбу.

При великому виборі на ринку фарби для басейнів люди задаються питанням: «чим і як краще пофарбувати басейн?» Для фарбування бетонної чаші басейну потрібна саме фарба для бетонноъ основи. І навіть власне не фарба: скоріше це система покриття. 

Поверхня чаші басейну з бетону повинна бути сухою. Бетон повністю набирає свою міцність приблизно за 28 діб, тому перед покриттям фарбою для басейнів по бетону чаша повинна бути витримана не менше цього терміну. Крім того, при розташуванні бетонної чаші басейну в землі, в ній повинна обов’язково бути зроблена гідроізоляція. Це необхідно для запобігання потрапляння грунтових вод в чашу ззовні.

При проведенні робіт по фарбуванню чаші басейну температура повітря повинна бути не нижче + 10 ° С. Найкраще роботи проводити виключно в суху погоду. Особливо, якщо чаша басейну знаходиться на відкритому повітрі. Розглянемо особливості. 

— Новий бетонний басейн. Спочатку видаляють будівельний пил. Потім слід видалити цементне молочко з бетонної поверхні. Це можна зробити шліфуванням ручним інструментом, після чого просочити універсальним просоченням СІОНОЛ МТ

— Старий бетонний басейн. Поверхню слід очистити від старої фарби і від пилу. Хімічні і жирові забруднення можна видалити за допомогою легких (4-5%) лужних розчинів, наприклад рідини для миття посуду з водою. Раковини бетону слід також вичистити від бруду і нашарувань. Тріщини і вибоїни в бетоні необхідно закрити спеціальним ремонтним складом Сіол РЕМОНТ 2К або Сіол РЕМОНТ

Грунтування поверхні перед початком фарбування басейну

Цю операцію потрібно провести за допомогою епоксидного двокомпонентного грунту «Епостіл 210х25». Це — епоксидний склад, який добре просочується в поверхню бетону. При затверженні він створює майже монолітне з бетоном покриття. Після висихання грунту (через 4-6 годин) можна наносити фарбу для басейну «Еластосіл Б» в кілька шарів.

Зробити гідроізоляцію басейну Ви можете,  використовуючи «Сіонол МТ», що зміцнює бетонну основу, знепилює її, служить для поліпшення адгезії з подальшим фінішним покриттям — рідкої гумою «Сіол П2К». У разі оформлення декоративних басейнів наступним слоейм на гідроізоляційну мембрану Сіол П2К можна нанести шар рідкої мастики «Сіол П1К», в будь-якій кольоровій гамі. Залишкова вологість бетону повинна бути вище 4%. Це можна заміряти спеціальним приладом, або т.зв. «Дідівським» способом: до днища чаші з бетону потрібно за допомогою малярного скотча приклеїти шматок щільного поліетилену розміром не більше 1х1 м. Якщо через добу під плівкою Ви не знайдете крапель вологи, що випаровується — бетон готовий.

Ремонт басейнів

Вибоїни, розкриті тріщини, каверни і раковини бетону потрібно закласти міцною шпаклювальною масою — Сіол РЕМОНТ

Фарбування басейну

Фарбування можна проводити не раніше, ніж через 6 годин після грунтування. Фарбу для басейнів «Еластосіл Б» слід наносити валиком з коротким ворсом. Зазвичай достатні 2 -3 шарів нанесення.

ФАРБА ДЛЯ БЕТОННИХ БАСЕЙНІВ «Еластосіл Б» має напівглянцевий блиск на Ваше замовлення ми отколеруем фарбу для басейну «Еластосіл Б в обраний Вами колір по RAL.

«Еластосіл Б (Еластосіл для басейна)» — універсальне хлоркаучукове покриття. Створене на базі синтетичних каучуків. Завдяки своїм унікальним властивостям, покриття створює міцну мембрану, що витримує будь-які примхи клімату. «Еластосіл Б» не пропускає воду, не плавиться на сонці і не стає крихким при сильних морозах, залишаючись надзвичайно еластичним. Тому його використання в якості фарби для басейнів з бетону має вагомі аргументи.

Фарбою для басейнів «Еластосіл» можна фарбувати бетонні, сталеві, цегляні, і інші поверхні. Основні переваги фарби для басейну:

— стійкість до впливу будь-якої води (особливо морської), хімічних речовин і нафтопродуктів;
— абразівная міцність;
— ударна міцність;
— стійкість до стирання (вище, ніж у граніту в 6 разів!).

Наше виробництво ТМ «ЛАНКОР» не тільки здійснює продаж, але і пропонуєм доставку фарби, а також інших необхідних матеріалів для фарбування басейну. Ціну фарби для басейнів і вартість грунту Епостіл 210х25 по бетону Ви можете отримати у наших екпертів з гідроізоляції в зазначених контактах на сайті. Ціна фарби для басейну і грунту Епостіл 210х25 для бетону — цілком помірна. Ми, як виробники, завжди можемо запропонувати Вам дуже вигідні ціни, особливо при покупці фарби оптом. Запитайте у нас прайс-лист на продукцію.

Заказать звонок
+
Жду звонка!
Translate »