СЛУЖБА ТЕХНЧНОЇ ПІДТРИМКИ: +380676598414, +380502889393, +380445990031 lankor.kiev.ua@gmail.com

Здавалося б, до чого ці добавки для бетону, якщо бетонна суміш виготовлена ​​на сучасному обладнанні, і при її виробництві не були порушені всі норми і вимоги по часу і ретельності замішування, дотриманий склад суміші, використані якісні наповнювачі: цемент, пісок, щебінь, вода ?

Хороша бетонна суміш — сама по собі хороша, але якщо є можливість зробити її краще: збільшити міцність, зробити її більш рухомий, підвищити її вологонепроникність, морозостійкість, тріщиностійкість, захист від солей, нафтопродуктів і так далі тощо, то чому б це не зробити ?

Давайте розглянемо основні види хімічних добавок  від вітчизняного виробника Лан-Кор, які використовуються на сучасному бетонному і залізобетонному  виробництві:
• Сіонол А — добавка в бетон, що регулює основні властивості суміші, такі як рухливість, пластичність, водоутримання, пороутворення і т.д.
• Сіонол ПБ — добавка, що регулює цілісність і відповідає за швидкість затвердіння бетону, швидкість схоплювання цементу, в основному, впливає на процес гідратації в початковій стадії схоплювання, тверднення і набуття міцності бетону.
• Сіонол УТБ 10 — протиморозна добавка для бетону, що дозволяє робити бетонування при мінусових температурах.
• Сіонол УТБ 15 — добавка в бетон, що підвищує його міцність, морозостійкість, корозійну стійкість.

 Найбільш затребувана на сьогодні добавка для бетону Сіонол А, що використовується при виробництві бетонних сумішей.  Взагалі, хімічні добавки, що сприяють зменшенню водосодержания в складі бетонних сумішей — найбільш затребувані. Дуже багато плюсів від їх використання, а саме: підвищується еластичність бетонної суміші без додавання зайвої води, вона стає більш пластичною, економиться цемент, підвищується щільність, водонепроникність, морозостійкість і т.д.

Ось тут і приходять на допомогу спеціальні добавки для бетону — пластифікатори, такі як Сіонол А, Сіонол ПБ Використовуючи добавки пластифікатора в бетон ви отримуєте наступні переваги:
• Економія цементу. Для отримання рівнопрочного бетону однакової рухливості із застосуванням пластифікатора з і без нього, на один куб бетонної суміші витрачається цементу на 15% менше. Досягається «пишність» за рахунок зниження кількості води замішування. Але для збереження необхідної рухливості суміші, виробники обов’язково вводять суперпластифікатори або пластифікатори в бетон. Таким чином одночасно знижується водо-цементне відношення і при цьому не знижується рухливість.
• Без шкоди для міцності майбутніх бетонних та залізобетонних конструкцій підвищується рухливість суміші. Що особливо актуально для монолітного будівництва, де застосовуються бетононасоси і автобетононасоси, що вимагають для нормальної роботи бетон П4-П5 (осаду конуса від 16 см).
•  Збільшення остаточних міцності до 25%.
• Завдяки покращеній легкоукладуваності відпадає необхідність вібрування свіжоукладеної суміші;
• Можливість без особливих проблем заливати густоармовані конструкції: колони, вузькі опалубки стін тощо;
• Отримання складів підвищеної щільності (висока непроникність), що позитивно позначається на водонепроникності ЗБВ і залізобетонних конструкцій в цілому;
• Підвищення морозостійкості аж до F350 і тріщиностійкості;
• Знижується усадка бетону, що твердіє;
• Можливість отримувати високоміцні ЗБВ і бетони, з показниками міцності на стиск понад 100МПа. Наприклад: бетонний зразок марки м-350 (B25) 28 добового віку володіє міцністю на стиск всього лише 25 МПа. Тобто — в чотири рази меншою. Застосовуючи спеціальні модифікатори можливо отримати суміш із марочною міцністю, що превищює марку використовуваного при замішуванні цементу.
• Заводи, які  випускають ЗБВ, отримують свою вигоду від використання пластифікаторів за рахунок скорочення часу пропарювання або зниження температури в камерах. А це істотна економія енергоресурсів, прискорення оборотності форм оснастки і, як наслідок,  збільшення обсягів виробництва.
• Збільшується зчеплення арматури з бетоном аж в 1,5 рази.

Перерахованих плюсів цілком достатньо для того щоб зрозуміти, що робити бетонні суміші або ЗБВ без пластифікаторів — не найвигідніший захід, для придбання нашої продукції і більш детальної консультації звертайтеся до фахівців нашої компанії.

Заказать звонок
+
Жду звонка!
Translate »